Autokarem jednak taniej.

Dziś jest: Czwartek, 23 września 2021, Imieniny: Bogusława, Teki
Promocje i ogłoszenia »

Autokary, autobusy

2009-07-24

Autokarem jednak taniej.

Fotele w autokarach wzorowane są na lotniczych i posiadają zagłówki, podłokietniki, regulację oparcia dzięki czemu wielogodzinną podróż zniosą bez trudu także osoby starsze.


Młodszych podróżnych na pewno zainteresuje możliwość oglądania filmów podczas jazdy. Oczywiście nie jest to kino domowe i z repertuarem też różnie bywa ale zawsze można oglądać coś więcej niż widoki za oknem.

Rozbudowana sieć połączeń umożliwia łatwy i co najważniejsze szybki dojazd bezpośrednio nie tylko do dużych miast ale co najważniejsze także do mniejszych miejscowości.

Jeżeli policzymy spokojnie czas trwania podróżny samolotem np. do Niemiec czy Austrii od dotarcia na lotnisko aż do przybycia do miejscowości docelowej oddalonej od lotniska np. 50 km to okaże się, ze podroż samolotem nie tylko była dłuższa ale i o wiele bardziej kosztowna od podróży autokarem.

Pomimo głośnych akcji marketingowych wielu firm lotniczych ceny biletów nijak się mają do podawanych na plakatach czy na stronach przewoźników. Do ceny biletu doliczane są wszelkie możliwe dodatki: opłaty paliwowe, lotniskowe, ubezpieczenie, oplata za bagaż, za pierwszeństwo wejścia na pokład i na końcu opłata za opłatę czyli np. 25zł za zapłacenie kartą VISA.

W przypadku biletów autokarowych ceny są w większości przypadków są zdecydowanie niższe od biletów lotniczych. Dokonując rezerwacji online np. w serwisie BiletyAutokarowe.pl od początku użytkownik jest informowany o faktycznej cenie za bilet jaką należy zapłacić. Bilet pojawia się w systemie natychmiastpo dokonaniu płatności na stronie banku.

Pamiętaj, że bilet należy koniecznie wydrukować i przedstawić przy wejściu do autokaru kierowcy (bilet wystarczy wydrukować na zwykłej domowej drukarce i czystej kartce papieru A4).

System po dokonaniu zakupu wysyła potwierdzenie na podany w formularzu adres email, w którym znajduje się również link do biletu i regulamin przewozu. Każdy bilet posiada swój unikalny numer GID dzięki, któremu można dokonywać online zmian w rezerwacji: zmiany na bilecie, zwrot biletu, podgląd i ponowny wydruk biletu.

Podczas zakupu biletu możesz wybrać w zależności od swoich potrzeb bilet jednostronny lub dwustronny. Termin powrotu może być określony lub nieokreślony tzw. Bilet „OPEN” (bilety otwarte są ważne najczęściej od 6 do 12 miesięcy od daty wyjazdu).

Należy zawsze pamiętać, ze cena biletu dwustronnego jest zawsze niższa od sumy cen dwóch biletów jednostronnych zazwyczaj o połowę jednego kursu.

Dodatkowo dzieci, młodzież do lat 26, posiadacze kart EURO26, ISIC, emeryci, inwalidzi oraz ich opiekunowie mogą liczyć na dodatkowe zniżki sięgające nawet 50%.

Każdy kupujący ma do wyboru aż osiem form płatności przelewem bankowym i formy płatności kartą;

mTransfer (przelew z mBanku)
MultiTransfer (przelew z MultiBanku)
Płacę z Inteligo (przelew z banku Inteligo)
Płacę z iPKO (przelew z banku PKO BP)
BPH (przelew z banku BPH)
BZWBK (przelew z Banku Zachodniego WBK)
eCard/Nordea przelew z banku Nordea
(Aktywne: Pn-Pt 5:00-19:00, Sb-Nd - wył.)
eCard/Pekao24Przelew (przelew z banku Pekao)


eCard/VISA (płatność kartą: Visa)
eCard/MasterCard (płatność kartą: MasterCard)
eCard/Maestro (płatność kartą: Maestro)
PolCard (płatność kartą: Visa, MasterCard, Dinners Club, PolCard, JCB)


Planując podróż warto pamiętać, że przejazd autokarem stał się w obecnych czasach bardzo szybkim i przyjemnym środkiem transportu. Zniesienie granic, poprawa jakości dróg nawet na terenie naszego kraju jeszcze bardziej uprościły tą formę podróżowania.

Warto pamiętać, że w portalu www.BiletyAutokarowe.pl przez 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu można kupić bilet autokarowy na dowolnej trasie bez wychodzenia z domu.


Source: http://www.artykuly.com.pl
» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

fotoreportaze
Jeśli szukasz kredyt lub pożyczki na swój wymarzony i wgzotyczny wyjazd skorzystaj z oferty naszych partnerów finansowych, serwisów 7kredyt.pl oraz Internetowego Domu Kredytowego KredytHouse.pl

Sonda

Gdzie w tym roku spędzisz urlop?

W kraju, nad morzem

W kraju, nad jeziorem

W kraju, w górach

Za granicą

Najnowsze firmy w bazie

Tanie Bilety Lotnicze

Centrum Rezerwacji Lotów - tanie loty do większości lotnisk na świecie. Ponad 1000...

Bieszczady - noclegi pokoje...

Portal o Bieszczadach dla miłośników tych pięknych gór oraz dla tych co dopiero...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7travel.pl, dodaj swój e-mail:

Portal 7travel.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Współpraca z portalem 7travel.pl | Napisz do nas

Fora 7travel.pl: Hotele | Austria | Chorwacja | Grecja | Hiszpania | Turcja | Egipt | Maroko | Suwalszczyzna

© Copyright by 7travel.pl, 2009-2014